1 / 10
Volvo s80
2.050 €
2.150 €
07.02.2023 10:54

Битола / Битола

Марка:

Volvo

Модел:

S80

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Останато

SE prodava 2.5d registrirano do fevruari 2023, mozna e zamena za terensko vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

darko
Потврден огласувач
078285010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам