1 / 8
Audi A3
3.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.12.2022 14:36

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A3 Sportback 2.0
2004 godina
Registrirana: 3/2023

071348159

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

N
Потврден огласувач
071348159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам