1 / 1
Reparacija na vodni i servo pumpi za site vidovi vozila
1 МКД
Цената не е фиксна
20.12.2022 13:04

Куманово / Куманово

Reparacija na vodni pumpi za site vidovi vozila (avtomobili, kamioni, bageri, viluškari i sl. motori na agregati)
Servo pumpi (mehanički, ne električni) za site vidovi vozila.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Ладење

Се продава од:

Master68
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам