1 / 10
SUZUKI AUTO 1.0 BENZIN 2009GODINA
3.700 €
Цената не е фиксна
3.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2023 07:44

Велес / Велес

Марка:

Suzuki

Модел:

Alto

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SUZUKI AUTO
1.0BENZIN
40KW
2009 GODINA
FULL OPREMA
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AVTO PLAC"KOKI"
Потврден огласувач
075208298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам