1 / 8
Distanceri za Pezo
9.000 МКД
Цената е фиксна
10.11.2022 09:15

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi distanceri za pezo so razmer 4x108 so debelina od 2cm komplet so dolgi strafovi marka PLATINUM RACING...

Категорија: Останато

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
075520656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам