1 / 12
Se prodava Opel Astra 2005god
2.000 €
07.01.2023 23:54

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra 1.4 benzin, 2005 god.
Info na tel 078311153
Info na tel 078311153
Info na tel 078311153

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

A
Потврден огласувач
7000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам