1 / 9
IVECO ML752 2007 EURO 5 SO RAMPA
8.900 €
02.03.2023 21:07

Битола / Битола

Voziloto e vo odlicna sostojba
Redovno servisirano
Registrirano cela godina
Nosivost 2.515kg
Rampata funkcionira besprekorno
Dolzina na sanduk 6.20m
Visina na sanduk 2.50m
Sirina na sanduk 2.50m

Informacii na 072306710 !!!
Voziloto e na firma i vo cenata NE e presmetano DDV!!!

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

MJ trucksandcars
Потврден огласувач
0038972306710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам