1 / 11
SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBNE STAN VO KOZLE KAJ GRANIT HOTEL
500 €
10.03.2023 12:28

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kozle, Granit

ШИФРА- 901

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен трособен стан во Козле кај хотел Гранит. Станот е комплетно наместен со мебел и бела техника.

- 70м2
- 2 спални
- бања
- дневна+кујна+трпезарија
- тераса+балкон
- греење централно
- 2 кат без лифт
- отворен паркинг на зградата

цена: 500еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

NEVSELUVAM DVOSOBEN STAN VO TAFATALIDZE 1, MLECHEN

400 €

SE IZDAVA NAMESTEN DUPLEX VO CENTAR, KAPISHTEC

580 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам