1 / 12
POGREBALNO POGREBNO VOZILO MERCEDES E270 FABRIKA
1 €
06.03.2023 18:42

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 270

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Servisirano registrirano vo top sostojba fabricki pogrebalen ne prepravan.

Za poveke informacii obratete se na brojot dolu

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078362750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам