1 / 11
Kukja od 280m2 na 100 metri od ezeroto- ZDRAVESKI
460.000 €
04.01.2023 14:55

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

280 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Јане Сандански

Se prodava kukja od 280m2 korisna vnatresna povrsina.
Kukjata se naogja na samo 100metri od kejot.
Go ima sledniot rasored:
Prizemje
- Dnevna so trpezarija i kujna
- Spalna soba
- Toalet
- Terasa
Kat 1
- Dnevna
- Kujna so trpezarija
- Spalna soba
- Kupatilo
- Ostava
- Terasa
Kat 2
-2 splni sobi
- Kupatilo
- Terasa
Greenjeto e centralno na struja ili nafta, i na sekoj sprat ima klima uredi.
Godina na gradba: 2000 g
Cena: 460.000 evra
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra:0171

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам