1 / 12
SEAT EXEO 2.0 TDI 2010 GOD
7 €
12.01.2023 07:51

Кичево

Марка:

Seat

Модел:

Exeo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

NOV UVOZ OD SVAJCARIA
SEAT EXEO 2.0 TDI 103 KW
PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA
EXTRA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

NAIM
Потврден огласувач
072571889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам