1 / 11
CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"
10.000 МКД
30.01.2023 09:17

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok
Aluminium Ram
GUMI NOVI 26" - SCHWALBE BIG BEN
HIDRAULICNI KOCNICI
PREDEN AMORTIZER - Head Shok
MENUVAC SHIMANO LX DEORE 3 x 9
VO ODLICNA SOSTOJBA
CENA - 10 000 den.
TEL.070 237 285

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070237285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам