1 / 2
Hotpoint Ariston No Frost
1 €
29.01.2023 18:51

Кисела Вода / Скопје

Prodavam kombiniran frizider Hotpoint Ariston, bela boja, vo celosno ispravna sostojba.

Specifikacii:

Visina - 180cm
Sirina - 70cm
Dlabina - 68,5cm
Vkupen kapacitet - 380 litri
No Frost Tehnologija
Energetska klasa - A

Cena: 9500 den.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070399438
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам