1 / 8
Hyundai Santa Fe2.2 CRDI 4WD-odlicen
7.799 €
Цената не е фиксна
29.01.2023 09:43

Делчево / Делчево

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo odlicna vozna sostojba,registriran so zelena karta Napraven servis pred 1000 km so novi letni gumi i 4 zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

darko
Потврден огласувач
071236767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам