1 / 6
Parcela od 650m2 - ZDRAVESKI
50.000 €
29.11.2022 15:31

Охрид / Охрид

Квадратура:

650 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezna parcela od 650m2.
Markica za gradba osnova od 98m2 П + 2 so cist imoten list.
Mirna lokacija na 2 km od centarot na Ohrid.
Google maps (41 . 1238019, 20.8255294)
Cena: 50000 evra
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам