1 / 12
GOLF 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks Extra sostojba
10.999 €
Цената е фиксна
Денес 17:55

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava
Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks
2013 god Extra sostojba
kolata e donesena od Holandija
i e plateno sve do registracija
bez zabeleska
karoseriski,motor,menjac,dizni,zamaec super
full oprema i sve funkcionalno
Dva kluca
Servisna kniska -realni km
Za kes cenata e fiksna
za zamena cenata e 11800
072 264 516
078 331 315

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
078331315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам