1 / 2
АРОНИЈА ПЛУС СОК ЕКСТРА ПОНУДА
500 МКД
06.01.2023 06:20

Берово / Берово

3килограми зрна аронија и 1л сируп со или без шеќер за 500денари

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Се продава од:

Spase/Packa
Потврден огласувач
071681022 070913335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам