1 / 8
Bishon Frise
По Договор
22.11.2022 13:54

Прилеп / Прилеп

Останато уште едно женско кученце од расата Кадрав Бишон. Кучето потекнува од изложбени родители, го добивате со педигре прочистено и вакцинирано.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Sara
Потврден огласувач
075571302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам