1 / 10
Продавам Yamaha MT-09 Tracer
9.650 €
01.02.2023 21:43

Прилеп / Прилеп

Марка:

Yamaha

Вид:

Туринг

Година:

2016

Модел:

Yamaha MT-09 Tracer

Километри:

25000

Продавам Yamaha Tracer 2016 година во одлична состојба.

Основни податоци:
Година на производство 2016
Регистриран до мај месец 2023
Поминати 27 500 километри
Комплет сервисиран
Нови гуми
Купен во Македонија нов - не увезуван

075 220 414

Ве молам без замени


Tracer, Yamaha, mt09, turing, adventure

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Moto Yamaha
Потврден огласувач
075220414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам