1 / 10
Se prodava kuka
1 €
Цената не е фиксна
24.03.2023 07:58

Велес / Велес

Број на соби:

3

Квадратура:

53 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

2

Година на реновирање:

4

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Mirce acev 41

Se prodava kujka na ulica mirce acev 41 tvrda gradba vo blizina na kiril i metodi skoloto kaj soleno cesmice

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077692712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам