1 / 12
FIAT BRAVO 1.9 MULTI JET
4.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 21:55

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava fiat bravo 1.9m jet 120 kojnski sili vo dobra kondicija proverka po vas izbor napraven golem servis i mal servis ima novi gumi mozi i zamena za vozilo do 77 kw
Registrirano e do dekemvri 2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075677408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам