Shes banese ne Cair
По Договор
10.11.2022 22:07

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Çair

Shes banese ne Cair
Kati i dyte
Siperfaqja 80 m2
Kontakt tel
071610910

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
071717707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам