1 / 7
Mercedes c270cdi avangard
2.750 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 18:33

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 270

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Mercedes c270cdi avangard 2002 godina napravem komplet servis kolata e vo ekstra sostojba.Bez zameni 2850 so mala korekcija na lice mesto registrirana e cela godina ..bezzz zameniiiiii

Telefon za kontakt 078349958

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070352998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам