Издавам разработен вулканизер дуќан на пластицарска
1 €
07.12.2022 20:03

Чаир / Скопје

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

Издавам разработен вулканизерски дуќан.
Може и за друга намена.
Дуќанот е на пластичарска улица.

Иван 072 204 189

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072204187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам