1 / 9
Sunny Lagoon Apartments-Охрид
25 €
Цената е фиксна
01.02.2023 10:02

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Друго

За претстојните празници изнајмете апартман во пријатна атмосфера со поглед на планина и езеро во најубавиот дел од Охрид- Лагадин. тел за резервации 078 400 359 https://www.instagram.com/sunny_lagoonapartments/

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Alexandar
Потврден огласувач
078 400 359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам