1 / 11
Урбан Ливин продава стан во Чаир
85.000 €
11.11.2022 11:04

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

86 m²

Греење:

Друго

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Чаир

Урбан Ливин продава стан во Чаир, на убава локација позади поликлиника-Чаир
Располага со 86 м2 станбена површина,2 сални соби, салон, трпезарија, кујна, 2 тоалета, шпајз и 4м2 подрум
Греењето е на клими со инвертер-во секоја соба
По договор може да се купи наместен или празен
Контакт 078 967 010
Шифра Ф12

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Urban Living
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам