1 / 1
Dell Latitude 5490
320 €
11.11.2022 11:09

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

↪️Dell Latitude 5490
🟨Brand : Dell
🟨Product Line : Latitude
🟨Model : 5490
🟨CPU : Intel Core i5-8350U (8TH Generation)/ 2.4 GHz
🟨Ram : 8 Gb
🟨SSD : 256 Gb
🟨Screen Size: 14 Inch
🎯🎯Цена 320 euro 🎯🎯
🎁🎁 Лаптопот e refurbished, доаѓа со полнач и е во супер состојба 🎁🎁
🛡️Гаранциjа 12 месеци 🛡️
Kontakt: 075245454

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
075245454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам