1 / 1
Lenovo ThinkPad L460
200 €
11.11.2022 11:11

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

↪️↪️Lenovo ThinkPad L460 🔛🔝
💢Brand : Lenovo
💢Production line : ThinkPad
💢Model : L460
💢Processor : Intel Core i5 (6th Gen) 6300U / 2.3 GHz
💢RAM : 8 GB
💢 SSD : 128 GB
💢Diagonal size : 14 inch
🎯🎯 price 200 euro 🎯🎯
Warranty 12 months
🎁🎁 The laptop is refurbished, comes with a charger and is in super condition 🎁🎁
Kontakt: 075245454

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
075245454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам