1 / 12
MERCEDES C 200 CDI REDIZAJN !!!
1 €
23.01.2023 17:27

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES C 200 CDI 2004/5GOD. FULL OPREMA : KOZA . 2 X DUBLEDYN DVD PLEER . 2X ORG .KLUCA . 16 ALUMINIUMSKI BANDASI SKORO NOVI GUMI MAXIMALNO SOCUVAN VNATRE I NADVOR . NAPRAVEN SERVIS.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
070925942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам