1 / 2
Elektricen sporet
1.500 МКД
18.01.2023 08:05

Кисела Вода / Скопје

Prodavam elemtricen sporet so 4 ringli. Odamna ne e koristen.. So mala popravka vo komplet funkcija.. Vo K. Voda.. Evtino..

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

blasko
Потврден огласувач
070538608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам