1 / 3
ASUS безжичен 300Мbs рутер
600 МКД
Цената е фиксна
21.01.2023 13:34

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Рутер Asus модел RT-N12+, oдличен за домашна употреба,малку користен,без недостатоци или оштетувања,адаптер 12v 0.5a фабрички оригинал,со две антени од по 5db појачување. Повеќе инфо на линк https://www.asus.com/networking-iot-servers/wifi-routers/asus-wifi-routers/rtn12plus/

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Се продава од:

mirce cvetanoski
Потврден огласувач
078749904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам