1 / 3
4 zimski gumi i bandazi 215/70 R 16 Matador Opel antara
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 13:22

Охрид / Охрид

4 zimski gumi matador i 4 celicni bandazi za Opel antara telefon za kontakt 070 232 712
ima mesto za pazar

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
077552079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам