1 / 5
Daewoo Matiz
1.650 €
Цената е фиксна
08.03.2023 13:00

Кочани / Кочани

Марка:

Daewoo

Модел:

Matiz

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

38 kw / 52 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

За подетални информации обратете се на тел 077/518-523

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Панче Крстов
Потврден огласувач
077518523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам