1 / 3
GIVI Kappa brava klucevi
1.500 МКД
04.12.2022 13:35

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Останато

Година:

2018

Модел:

Givi

Prodavam GIVI Kappa brava so kljucevi za top box i stranicni kuferi

Eden komplet so 3 isti bravi, 3 ista kluca, za 3 kuferi Kappa ili Givi
1500 den
https://www.louis.eu/en/givi-replacement-lock-set-of-3-incl-2-keys-10024295?filter_article_number=10024295

Edna posebna brava - nova so 2 kluca za eden kufer
700 den
https://www.louis.eu/en/givi-key-set-spare-parts-security-lock-10027465?filter_article_number=10027465

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Joco
Потврден огласувач
075416898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам