1 / 5
OPEL CORSA
3.500 €
10.12.2022 21:57

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam solidna opel corsa 2008 godina benzin/plin. Plinskiot ured e montiran pred dve godini i e pod garancija do januar mesec.Cenata ne e fiksna. Telefon za kontakt 075969412

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
075969412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам