1 / 4
MASINA ZA SECKANJE NA SUVOMESNATO I KASKAVAL
200 €
Цената е фиксна
12.01.2023 21:56

Куманово / Куманово

PROFESIONALNA MASINA ZA SECKANJE NA SUVOMESNATO I KASKAVAL

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
070211434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам