Продавам фрижидер за длабоко замрзнување
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.11.2022 17:51

Гази Баба / Скопје

Продавам фрижидер за длабоко замрзнување 410 литри ,фрижидер е исправен,лади нема да тече од никаде едноставно фрижидерот е топ
Цена 3 000 денари има простор за договор

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
071326103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам