1 / 8
Audi A5 Sportback, TDI 140kw, automatik 90000km
36.500 €
29.01.2023 09:23

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

12/2017god
Marka:
AUDI
Model:
A5
Gorivo:
DIZEL
Мotor:
2.0TDI 190HP
Мenuvac:
AUTOMAT
Broj na sedista:
5
Кaroserija:
СЕДАН
Кilometraza:
88000
Nadvoresna Boja:
Plava RED BULL
OPREMA
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Bluetooth
Centralna brava
Aluminski Bandasi 19’ so novi gumi 2022god
Еlektricni prozori
Еlektricni retrovizori
Bord Kompjuter
Кozen Volan
Кomandi na volan
CRUISE Control
KeyLess Entry
KeyLess GO
Navi sistem
Klimatronik
Parking sensori
Park ASSIST
Drive ASSIST
Senzori za dozd
LED Paket
START-STOP Sistem
Auto Hold
Mozhe zamena za golf 7, Audi A3 ili BMW3.., so vasha doplata

Inf. Mob. Arben 070229483

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aa
Потврден огласувач
070229483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам