1 / 11
KIA CEED 1.6 Diesel Uvozn CH
5.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 13:02

Охрид / Охрид

Марка:

Kia

Модел:

Cee'd

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭🇨🇭🇨🇭KIA CEED 1.6. DIZEL🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Kolata e vo Odlicna sostojba
190.000km
So full oprema
Kozni Sedista
Komani da volan
Klima
Radio CD
Blutut sistem
Elektricni stakla
So servisna istorija
Donesena od Svajcarija
Plateni se site davacki do registracija
BEZZ ZAMENI
071532292

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KLIMENT
Потврден огласувач
071532292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам