1 / 9
Delovi za Skoda Roomster Fabia
1 €
07.05.2023 19:52

Битола / Битола

Skoda Fabia hecbek i karavan, Roomster na delovi 1.2 motor 3 cilindri 1.4 tdi

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075633208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам