1 / 5
Passat 110ks
1.800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 10:17

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vozilo domakiski cuvano i registrirano cela godina info na tel 078 373 075

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vasile
Потврден огласувач
078373075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам