1 / 9
Се продава куќа
1 €
26.01.2023 21:34

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

4

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул Моша Пијаде

Продавам куќа од 130м2. Куќата е целосно реновирана и средена и веднаш вселлива. Куќата располага со дневна, трпезарија, три спални соби, вц, можете да видите на самите слики. Пред куќата и позади куќата има двор и уште една помала куќа во самиот двор. Таа располага со 45м2 и тоа две соби, вц, помошна просторија и подрум.
Цена по договор.
Тел: +436763065334 Вибер
078 286 415

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078305700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам