1 / 1
se prodava parcela s.STREZEVO
По Договор
29.11.2022 18:09

Битола / Битола

Тип на земјиште:

Останато

se prodava parcela 1000 m2 vo centarot na seloto,do selskata cesma.pogodna za izgradba na vikendica /kuka.informacii na tel.076308150 dime

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
076308150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам