1 / 12
Volvo XC90 D5
9.800 €
01.12.2022 14:15

Струга / Струга

Марка:

Volvo

Модел:

XC 90

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volvo xc90 d5 136kw 185ps
Kolata e vo top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zini
Потврден огласувач
070621032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам