1 / 5
Frizider Panasonic Defekt
50 €
Цената е фиксна
12.11.2022 10:07

Струмица / Струмица

Se prodava kombiniran fruzider defekt
Visina 186 cm
Motorot raboti,navodno ispusta gas.
Opticki nov,6 godini star.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Aleksa
Потврден огласувач
070733875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам