1 / 4
Имаш потреба од селење
80 €
11.02.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје


☆Имаш потреба од селење❓
📲 Јавете се на 078 364 705 📱

✅️ - Ултра брза и безбедна преселба на домови и деловни простории, без ризик за оштетување на предметите и околината во процесот на селење❗️

✅️ - Уредно спакувани предмети, специјална опрема за транспорт и обучен тим , се нашата гаранција дека целиот процес ќе тече совршено❗️

✅️ - Ако немате време можете да ни испратите фотографии од просторот преку вибер❗️

. ➡️(+389 78 364 705)⬅️

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Stefan Sokolovski
Skopje, Ilinden
Потврден огласувач
072210812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам