1 / 2
Opel Antara 2.0 4x4
По Договор
21.03.2023 07:41

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Antara 2.0... 4x4 ..2008 godina, ne uvezuvana,so realna KM proverka kaj sakate ..... registrirana

*Klima ISPRAVNA
*Centralno
*2 kluca
*Elek.na 4 stakla
*Elek.na retrovizori
*Greaci na sedista
*6x Air Bag
*Servo
*Tempomat
*Bord Kompjuter
*Komandi na volan
*Parking senzori
*Abs
*Esp
*Color stakla
*Podesuvanje na sedista
*Podesuvanje na volan

Poveke info 072 225 661

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglasi
Потврден огласувач
072225661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам