1 / 7
Lange XT Free 130 Alpine Touring
150 €
11.01.2023 01:01

Битола / Битола

Lange XT Free 130 Alpine Touring Ski Boots 2020

https://www.sports-discount.net/en/buy-ski-boots-touring-men/-23633-lange-xt-free-130-green-2020.html#/1_variation_size-27_0_27_5
41 број , тесен калап

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
075652362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам