1 / 11
Stan vo centar na struga
64.000 €
26.01.2023 17:12

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

51 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Marsal Tito

Prodavam stan vo centar na struga Shes banese ne qender te struges

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Verdat
Потврден огласувач
070394732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам