1 / 12
Shitete lux shtëpi
1 €
27.01.2023 20:21

Бутел / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Визбегово

Shitet villa në Vizbeg me oborr 900 m2 dhe banim 250m2
Info tel 38977527103

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Neki
Потврден огласувач
077527103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам